5000W AC to AC Transformer (Dual Change 220/240V - 110/120V) - TF-220110-5000-LD
HomeStore
    • CE Certified
  • Need AC plug Adapter? Please click here to order separately
  • Max Power: 5000 Watts
  • Weight: 30 lbs
  • Size: L xWxH; 11" X 9" X 6"
-65%
    • CE Certified
  • Max Power: 5000 Watts
  • Weight: 30 lbs
  • Size: L xWxH; 11" X 9" X 6"
Description
  • Size: L xWxH; 11" X 9" X 6"
5000W AC to AC Transformer (Dual Change 220/240V - 110/120V) - TF-220110-5000-LD | MTI Online Store