1500W AC to AC Transformer (Dual Change 220/240V - 110/120V) - TF-220110-1500-LD
HomeStore
    • CE Certified
  • Need AC plug Adapter? Please click here to order separately
  • Max Power: 1500 Watts
  • Weight: 23 lbs
  • Size: L xWxH; 11" X 9" X 6"
Back view of the transformer with selectable input voltage switch and protection fuse.
Related Product:
 click here to order other wattage transformer
-65%
    • CE Certified
  • Max Power: 1500 Watts
  • Weight: 23 lbs
  • Size: L xWxH; 11" X 9" X 6"
Related Product:
Description
  • Size: L xWxH; 11" X 9" X 6"
1500W AC to AC Transformer (Dual Change 220/240V - 110/120V) - TF-220110-1500-LD | MTI Online Store