Fuse of 63 Amps - EQ-NT00-63A
HomeStore
Fuse of 63 Amps - EQ-NT00-63A
Fuse of 63 Amps - EQ-NT00-63A
Ā Model Ā RT36-00
Ā Voltage Ā 500 V~120KA; 660 V~50KA
Current Ā 63 A
Ā Dimension Ā 43 xĀ 43 mm
-65%
Fuse of 63 Amps - EQ-NT00-63A—
Fuse of 63 Amps - EQ-NT00-63A
Ā Model Ā RT36-00
Current Ā 63 A
Ā Dimension Ā 43 xĀ 43 mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Current Ā 63 A
Ā Dimension Ā 43 xĀ 43 mm