Fuse of 50 Amps - EQ-NT00-50A
HomeStore
Fuse of 50 Amps - EQ-NT00-50A
Fuse of 50 Amps - EQ-NT00-50A
Ā Model Ā NT00
Ā Voltage Ā 500 V~120KA; 660 V~50KA
Current Ā 50 A
Ā Dimension Ā 43 xĀ 43 mm
Fuse of 50 Amps - EQ-NT00-50A—
Fuse of 50 Amps - EQ-NT00-50A
Ā Model Ā NT00
Current Ā 50 A
Ā Dimension Ā 43 xĀ 43 mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Current Ā 50 A
Ā Dimension Ā 43 xĀ 43 mm
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1
Glass Fuse of 6/8/10/15 Amps (2/pck) -FUSE-AMPS
-65%NEW