20 pcs 2" Die / IC Tray (16 Pockets of 411x411x30 mil or 10.44 x10.44 x 0.76 mm) - NH20-411-411-30
HomeStore
Specifications:
  • TYPE:                                         NH20-411*411-30
  • Material:                                      Natural ABS With ESD Coating
POCKET DETAILS:
  • Pocket Size(mil):      L411*W411*D30
  • Pocket Size(mm):     L10.44*W10.44*D0.76
  • Array (Capacity):     4*4=16
OVERALL TRAY SIZE:
  • Size       = 50.67mm
  • Height    =   3.94mm
  • Flatness =   0.30mm
Packing:      20pcs per box
Note:
  • For cover and clamp, please click the picture below to order
IC Tray & Plastic Boxes
Ultrasonics Cleaner
Crystal Substrate A-Z
-65%
Specifications:
POCKET DETAILS:
  • Array (Capacity):     4*4=16
OVERALL TRAY SIZE:
  • Size       = 50.67mm
  • Height    =   3.94mm
  • Flatness =   0.30mm
Packing:      20pcs per box
Note:
IC Tray & Plastic Boxes
Ultrasonics Cleaner
Description
  • Size       = 50.67mm
  • Height    =   3.94mm
  • Flatness =   0.30mm
20 pcs 2" Die / IC Tray (16 Pockets of 411x411x30 mil or 10.44 x10.44 x 0.76 mm) - NH20-411-411-30 | MTI Online Store